O serwisie

jestemSzefem.pl

Serwis został przygotowany dla wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy. To także zestaw narzędzi dla osób poszukujących własnego miejsca w biznesie i zamierzających stworzyć lub wzmocnić strategię własnej ścieżki zawodowej.

Zawrotne tempo dzisiejszego życia sprawia, że każdy, kto staje u progu rozpoczęcia własnej kariery, musi zmierzyć się z koniecznością dokonywania samodzielnych wyborów.

Wybory te obciążone są dodatkową trudnością – dzisiaj nie jesteśmy w stanie przewidzieć, które branże będą lepiej lub gorzej się rozwijały, jakie nowe profesje pojawią się na rynku, a które znikną z niego bezpowrotnie.

Serwis dostarcza kompletu praktycznych technik pozwalających zanalizować i dokładnie poznać własne mocne i słabe strony. Dostarczając podstawowych mierników i logicznych metod, ma pomóc wszystkim zainteresowanym w stworzeniu krótko i długoterminowych planów kariery związanej z prowadzeniem własnego biznesu.

Gdy potrzebujesz
inspiracji u nas zawsze
ją znajdziesz

W serwisie JestemSzefem.pl nie ma miejsca na reklamy i treści sponsorowane. Jesteśmy tu przede wszystkim po to, żeby wspierać Cię w realizowaniu marzeń o własnym biznesie. Działamy dzięki wpłatom i darowiznom, które umożliwiają nam:

  • tworzenie merytorycznych treści biznesowych,
  • analizę otoczenia prawnego,
  • redakcję porad i niezbędnych formularzy.
Zainspirowaliśmy Cię do działania? Znalazłeś u nas wartościowe informacje?
Okaż nam swoje wsparcie i przekaż darowiznę.
~dr Bogusław J. Feder.

Wybierz kwotę darowizny
i przejdź do szybkiej, bezpiecznej płatności internetowej:

Pamiętaj! Przekazaną darowiznę możesz odliczyć od podatku!
Dowiedz się więcej >

rocket

KRS 0000318482

Przejdź do Twój e-PIT